Ucuzu Xml Data Feed

Network Destek

Network Destek

Yönetici
Opencart Uzmanı
15 Ocak 2012
47
3
10,001
BURSA
opencartfrm.com
ucuzu XML veri aktarma modülü
arkadaşlar buyrun bugün düzenleyip bitirdim her türlü xml veri aktarımını ve veri gönderimini sağlayabilirsiniz. Denedim sorunsuz çalışıyor. Bazı arkadaşlarımızında yazdığı xml'ler olduğu için emek hırsızlığı yapılmaması için bütün kodları şifreledim. Herhangi bir güvenlik açığı doğurmayacaktır. Ftp dizinine sifre-decode.php ve ucuzcu-xml.php dosyanızı atın sitenizin adres çubuğuna http://www.siteniz.com/ucuzcu-xml.php olarak çalıştırın xml verinizin çalıştığını göreceksiniz. isterseniz ucuzcu-xml.php dosyanızın ismini değiştirebilirsiniz.
NOT: lütfen php dosyalarında değişiklik yapmayın şifreli olduğu için çalışmayacaktır.

ANLATIM "yusuf1990"

Ekli dosyalar

• sifre-decode.php
    984 bayt · Görüntüleme: 8
  • ucuzcu-xml.php
    64.3 KB · Görüntüleme: 7
T

Tanimsiz

9 Mart 2012
1
0
1
44
asagıdakı hatayı alıyorum. opencart 1.4.9.5 surumunu kullanıyorum

XML ayrıştırma hatası: iyi düzenlenmiş değil
Satır: 29, Sütun: 93: LEFT JOIN (SELECT * FROM product_special WHERE (date_start = '0000-00-00' OR date_start <= '2012-03-09') AND (date_end = '0000-00-00' OR date_end >= '2012-03-09'))
----------------------------------------------------------------------------------------------------------^

yusufozcelik

yusufozcelik

Yönetici
Opencart Uzmanı
19 Şubat 2012
133
5
23
100
opencartfrm.com
sürüm 1.5.3.1 sürümünde denendi ve sorunsuz çekilde export ediyor.
1.4x sürümleri için gelişmiş xml yayınlayacağım kullandım olumlu sonuç vermekte.

Network Destek

Network Destek

Yönetici
Opencart Uzmanı
15 Ocak 2012
47
3
10,001
BURSA
opencartfrm.com
XML de sorun yok ancak 1.4 sürümlerinde çalışmamakta. Sebebi ise 1.4 sürümlerinde veri tabanında bazı alanların olmaması. Kısa süre içerisinde bunun çalşmasını da yapabiliriz.

Yorum yapmak için giriş yapın veya Kayıt olun

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forumumuzda bir hesap oluşturun. Çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Konuyu Okuyanlar (Toplam: 0)