Ücretli İstek Kitap Sitesi Modifikasyonu Yapacak Kişi Aranıyor

  • Konbuyu başlatan Ömer Faruk Erol
  • Başlangıç tarihi
Ömer Faruk Erol

Ömer Faruk Erol

1 Nisan 2012
2
0
1
Gaziosmanpaşa
Şu an ilk aşamada aşağıdakiler yapılacak sonra geliştirmeye devam edeceğim.(Sürüm Opencart 1.5.1.3.1)
1-) yazar,ısbn,kitabın basım yılı,sayfa sayısı,dili, eklenebilecek ve aynı zamanda kitabın kendi sayfasındada bu bilgiler düzgün çalışacak.
2-) kitap'a Okuyucu notları diye bir bölüm eklenecek.ve aynı şekilde yazar hakkında yorum eklenebilecek.bunlar sekme şeklinde olacak.yorum bölümüne tıklandığı zaman altında 3 sekme olacak.Yazar hakkında yorum,kitap hakkında yorum ve okuyucu yorum bölümlerindeki yorumlar ben onaylayınca yayınlanacak.
3-) Müşteriye kitap ekleme sayfası yapılacak ve yeni kitap ekleyip,eklediği kitabı satabilecek.eklerken resim eklemesi zorunlu olacak.ve admin paneline onaya düşecek.ben onaylayınca yayınlanacak.
4-) ödeme sitenin hesabına yapılacak,para havuzda bekletilecek ve alıcı tarafında onaylanında hesabına aktarılacak.
5-) sistemde ekli olan kitabı bidaha ekleyemiyecek.yani kitap ismini yazdığı yer arama motoru gibi olacak.(opencartın ana sitesinde görmüştüm bi adam yazar ekleme modülü yapmış yazarı dediğim şekilde aratıyor.)Eğer kitap sistemde kayıtlı ise onu ikinci el olarak satışa açabilecek. müşteri kitabın sayfasına girdiği zaman sitenin sattığı sıfır kitabın yanında birde ikinci elde satan birisi varsa o gözükecek ve isteyen ikinci el satanların kitaplarını da inceleyebilecek.
 

Yorum yapmak için giriş yapın veya Kayıt olun

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forumumuzda bir hesap oluşturun. Çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Konuyu Okuyanlar (Toplam: 0)