Sabit Konu Ucuzu Xml Veri Aktarma Modülü Ücretsiz

yusufozcelik

yusufozcelik

Yönetici
Opencart Uzmanı
19 Şubat 2012
133
5
23
100
opencartfrm.com
ucuzu XML veri aktarma modülü ücretsiz
arkadaşlar buyrun bugün düzenleyip bitirdim her türlü xml veri aktarımını ve veri gönderimini sağlayabilirsiniz. Denedim sorunsuz çalışıyor. Bazı arkadaşlarımızında yazdığı xml'ler olduğu için emek hırsızlığı yapılmaması için bütün kodları şifreledim. Herhangi bir güvenlik açığı doğurmayacaktır. Ftp dizinine sifre-decode.php ve ucuzcu-xml.php dosyanızı atın sitenizin adres çubuğuna http://www.siteniz.com/ucuzcu-xml.php olarak çalıştırın xml verinizin çalıştığını göreceksiniz. isterseniz ucuzcu-xml.php dosyanızın ismini değiştirebilirsiniz.
NOT: lütfen php dosyalarında değişiklik yapmayın şifreli olduğu için çalışmayacaktır.

Umarım faydalı olur.

Ekli dosyalar

• sifre-decode.php
    984 bayt · Görüntüleme: 18
  • ucuzcu-xml.php
    64.3 KB · Görüntüleme: 16
C

cagdas

12 Mart 2012
2
0
1
33
XML ayrıştırma hatası: iyi düzenlenmiş değil
Satır: 29, Sütun: 93: LEFT JOIN (SELECT * FROM product_special WHERE (date_start = '0000-00-00' OR date_start <= '2012-03-12') AND (date_end = '0000-00-00' OR date_end >= '2012-03-12'))
----------------------------------------------------------------------------------------------------------^

böyle bır hata aldm

yusufozcelik

yusufozcelik

Yönetici
Opencart Uzmanı
19 Şubat 2012
133
5
23
100
opencartfrm.com
kullandığınız sürüm 1.4x ise bu hatayı verecektir. 1.5x sürümlerinde çalışmakta. 14 sürümleri için gelişmiş xml ücretli oarak geliştirildi ...

C

cagdas

12 Mart 2012
2
0
1
33
1.5.x kullanıyorum dıye bılıyorm .. ucretlı modulun fıyatı nedır hocam almak ıstıyorum 1 adet

G

Greenlight

31 Mart 2012
2
0
1
42
böyle bi hata aldım sorun ne acaba : XML ayrıştırma hatası: iyi düzenlenmiş değil

Yorum yapmak için giriş yapın veya Kayıt olun

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forumumuzda bir hesap oluşturun. Çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Konuyu Okuyanlar (Toplam: 0)