Ücretli Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4.5 - Ek bilgi

En Gelişmiş Xml Entegrasyon Modülü
Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4.5
Xml Modülüyle Tedarikçilerinizden Gelen Tüm Ürünleri Dakikalar İçerisinde Sitenize Yükleyin.

Genel bakış Özellikleri Telif hakkı bilgisi Satış Sözleşmesi Havale EFT Dosyalar (2)

MADDE 1 – SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

SATICI
: Opencartfrm.com | Opencartmodul.com.tr

ALICI: Müşteri

MADDE 2 – SÖZLEŞMENİN KONUSU

İş bu sözleşmenin konusu, Alıcının Satıcıya ait Opencartfrm.com | Opencartmodul.com.tr web sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları, satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu bilgileri elektronik ortamda kabul ettiğini ve sonrasında mal/hizmet siparişi verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE 3 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT ŞEKLİ

Alıcı’nın satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından online olarak teslim edilir. Teslim alınan ürün dosyalarının tüm güvenliği satın alan kişinin sorumluluğundadır.

MADDE 4 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT SÜRESİ

Alıcı’nın ödemesini yapıp satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından en geç 24 saat içerisinde teslim edilir. Aksi halde Alıcı siparişin iptalini ve ücret iadesi talep etme hakkına sahip olur.

MADDE 5 – ALICININ ÜRÜN KULLANIM ŞARTLARI

Alıcı, satın almış olduğu ürünü sadece kendisine ait domain adreslerinde kullandığını beyan ve kabul eder.

MADDE 6 – KURULUM HİZMETİNE İLİŞKİN ESASLAR

Alıcı, satın almış olduğu ürünü kendisi kurabileceği gibi kurulum işleminin Satıcı tarafından yapılmasını isteyebilir. İlgili hizmet; temanın kurulumu, menü, bileşen ve eklenti gibi modüle ait minimum gereksinimlerin sağlanmasından ibarettir.

MADDE 7 – TEKNİK DESTEK HİZMETİ

Satıcı, Alıcı’nın satın almış olduğu ürünle ilgili teknik desteği ücretsiz olarak sunmakla birlikte, teknik destek satın alınan ürünle sınırlıdır. Üründen kaynaklanmayan durumlarda teknik destek hizmeti sunulmaz. İlgili teknik destek hizmeti, 7/24 skype veya telegram sistemi aracılığıyla verilmektedir. Teknik destek ile ilgili taleplere yanıt aralığı 0-7 gündür.

Ücretsiz teknik destek süresi ürünün lisans sayfasında belirli bir süre ile sınırlandırılmadığı sürece ömür boyudur.

MADDE 8 – ÜRÜN İADESİ

Alıcı ürünleri elektronik ortamda teslim aldığı için, ürün iadesi hiç bir şartta mümkün değildir.

MADDE 9 – SİPARİŞ DEVRİ

Alıcı satın aldığı ürünü bir başkasına devredebilir. Ürünü bir başkasına devretmek için ürünün ücret farkının ödenmesi şartıyla devir işlemi gerçekleştirilebilir.

MADDE 10 – SİPARİŞ İPTALİ

Alıcı satın aldığı ürünü ticari faaliyetlerinde kullanır veya ürünü üçüncü şahıslar ile paylaşırsa siparişi iptal edilir.

işbu “Satış Sözleşmesi” hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Satış sözleşmesi hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

Ürün Bilgisi

Opencart 3X
Satıcı
yusufozcelik
Yayın tarihi
Son Güncelleme
0% 0.00 yıldız 0 değerlendirme

Fiyat Bilgisi

Sınırsız
TRY1,600.00